.
.
.
.
.
.

ثبت نام و افتتاح حساب

تجارت خلاقانه

پلتفرم خلق ثروت

دپارتمان تجارت شارینت، با تاکید بر تجارت الکترونیک و با هدف تغییر پارادایم حاکم بر کسب و کارهای سنتی در جهت ارتقا سطح دانش عموم مردم در حوزه تجارت آنلاین و معاملات پیچیده بازارهای جهانی در فروردین سال 1396 پایه گذاری گردید. نگاه کلان از منظر ژئوپلیتیک ایران و توجه به دورنمای تحولات جهانی، این چالش جدی را پدید می آورد که اقتصاد و عملکردهای جزیره ای، بسته و غیر پویا با توجه به سیاست های منطقه ای و بین المللی در آینده دچار خطرات و مشکلات عدیده ای می گردند و عملا پیشرفت و توسعه های مورد نظر آنها محقق نخواهد شد! دپارتمان تجارت شارینت در راستای پدافند غیرعامل و تبدیل این تهدیدات به فرصت های تولید و خلق ثروت و افزایش سرمایه ایرانیان، گروه بین المللی و تخصصی را ایجاد نموده تا با همراهی شبكه بزرگی از تحليلگران و صاحبنظران و با تکیه بر علم آینده پژوهی راهبردی و رصد سیگنال های مختلف از تغییرات پیوسته در اقتصاد، صنایع و حوزه های تخصصی گوناگون و با خرد جمعی، بستری برای تصميم‌گيری هوشمندانه و آگاهانه‌تر مديران و علاقه مندان فراهم نماید. در این مسیر همراه و مشاور شما خواهیم بود . . .

دپارتمان تجارت شارینت

یکبار برای همیشه !
فقط با 25 میلیون تومان
صاحب پلتفرم مادام العمر
با درآمد نامحدود دلاری شوید

گروه بین المللی تجارت شارینت

علم تجارت مالی و معاملات الکترونیک در منطقه خاورمیانه علمی جوان و نوظهور در بین مردم منطقه می‌باشد. ایرانیان همواره در طول تاریخ به ضریب هوشی بالا و پیشتازی در علم و هنر شهره بوده و هستند. ما در گروه تجارت شارینت بر این باوریم که با کسب دانش و داشتن اطلاعات صحیح در این زمینه، هموطنان ما می‌توانند از موفق‌ترین مشتریان بازارهای مالی باشند. لذا در راستای این اعتقاد، چگونگی نحوه دسترسی و اقدامات اصولی و منطقی برای حضور در بورس و بازارهای مالی بین المللی را اطلاع رسانی می نماییم. ما به چیزی كمتر از رضایت كامل مشتریان نسبت به سوددهی معاملاتشان در بازارهای مالی قانع نیستیم و تنها راه نیل به این هدف را در آگاهی می‌بینیم. موفقیت تنها به معنای دریافت سود در کوتاه مدت نیست، بلکه به معنای ساخت اعتباری از مشتریان بلند مدت است که از اعتماد به توانایی ها و تصمیم های مالی ما خرسند باشند. ما به آینده اطمینان داریم، چرا که می توان با توجه به تجربه و دانش، برنامه ریزی های صحیح و درستی انجام داد. هر تصمیم مالی بر اساس یک حقیقت و تجزیه و تحلیل رویدادهای گذشته، آینده و حال اخذ می شود و گروه شارینت حداكثر سعی خود را به كار می‌برد تا در این مسیر مشتریان محترم را یاری نموده و ریسك آنها را به حداقل برساند.
چه ریسك‌هایی در این تجارت وجود دارند؟ هر تجارتی مانند هر كار دیگری كه ما هر روز انجام می‌دهیم ریسك دارد، حتی عبور از خیابان هم مستلزم ریسك است. سؤال اینجاست كه آیا این ریسك ارزش پذیرفتن دارد یا خیر و چگونه می‌توان این ریسك را به حداقل و سود را به حداكثر رساند؟ نكته جالب توجه اینکه محاسبه ریسك و كنترل آن در تجارت مالی بیش از هر تجارت دیگر مبنای علمی داشته و مبتنی بر آمار و ریاضیات محض می باشد. گروه بین المللی تجارت شارینت در صدد است تا با بهره‌وری از بار علمی و تجربه های ارزشمند، دیدگاه خاص خود را نسبت به تحولات آینده بازار ارائه كرده و تلاش كند تا آن را به صورت هر چه ساده‌تر و قابل فهم‌تر به مشتریان عزیز منتقل نماید تا حداکثر موفقیت ایرانیان را در این عرصه شاهد باشیم.

هیچ تجارتی شبیه هم نیست !

تجارت آینده . . .

استراتژی ​همکاری برد ـ برد

رسانه دپارتمان تجارت