تنها چند قدم با ثروتمند شدن فاصله دارید . . .

اگر واقعا بخواهید و هوشمندانه عمل کنید !

1

2

4

3

شروع یک تجارت هیجان انگیز

قدم به قدم و هوشمندانه اقدام نمائید تا
درآمد دلاری، زندگی مالی شما را متحول کند !

علم تجارت مالی و معاملات الکترونیک در منطقه خاورمیانه علمی جوان و نوظهور در بین مردم منطقه می‌باشد. ایرانیان همواره در طول تاریخ به ضریب هوشی بالا و پیشتازی در علم و هنر شهره بوده و هستند. ما بر این باوریم که با کسب دانش و داشتن اطلاعات صحیح در این زمینه، هموطنان ما می‌توانند از موفق‌ترین افراد در بازارهای مالی دنیا باشند.
لذا در راستای این اعتقاد، چگونگی نحوه دسترسی و اقدامات اصولی و منطقی برای حضور در بازارهای مالی بین المللی و معاملات تجارت جهانی را بصورت مجموعه ای جامع و کامل و با زبانی ساده که همه مردم به راحتی از آن استفاده نمایند فراهم نموده و به رایگان عرضه داشته ایم . . .

شما می توانید با مطالعه این مقاله ، ذهنیتی از نحوه خلق درآمد و ثروت سازی سرشار میلیاردهای جهان کسب کرده و با عمل به قدم های بعدی، گامی بلند در راه ثروتمند شدن خود بردارید !

جهت ورود به دنیای معاملات تجارت جهانی، آشنایی و آموزش های لازم برای شناخت کامل با تمامی زوایا و ابعاد این حوزه، ضروری به نظر می رسد. لذا برای یادگیری و توانمندسازی علاقه مندانی که تمایل به فعالیت و سرمایه گذاری در این بازار و حوزه های مرتبط دارند مجموعه ای جامع و خلاصه و مفید آماده نموده ایم تا در کمترین زمان بهترین آموزش و نتیجه را دریافت نمایند...

در صورتی که با بازارهای مالی آشنایی دارید می توانید همینک با افتتاح حساب تجارت هیجان انگیز و پر ماجرای خود را آغاز کنید . . .

در کنار شما هستیم، با ما در ارتباط باشید . . .

PCM افتتاح حساب معاملاتی در کارگزاری

پس از ثبت نام، تمامی واریز و برداشت های ریالی و دلاری را به راحتی می توانید از طریق پورتفو و کابین خود انجام دهید

برای معامله در بازارهای مالی، می بایست دستورات معاملاتی شما توسط یک کارگزار (بروکر) در بازار اجرا گردد. به فرآیند ثبت مشخصات و ارائه مدارک از طرف مشتری به کارگزار افتتاح حساب گفته می شود که معمولا شامل تکمیل یک فرم و ارائه مدارک شناسایی به صورت آنلاین است. در حال حاضر کارگزاری پی سی ام (PCM Brokers) را می توان یکی از بهترین ها برای ایرانیان معرفی نمود چرا که تمامی انتظارات یک بروکر ایده آل را برآورده ساخته و دارای قابلیتهای ویژه ای از جمله پشتیبانی فارسی و تنوع حسابهای معاملاتی می باشد.

تمامی کارگزاران به منظور دسترسی مشتریان خود به بازار و برای انجام عملیات خرید و فروش آنان، از نرم افزارهای معاملاتی استفاده می نمایند. در حال حاضر نرم افزار متاتریدر، رایج ترین نرم افزار معاملاتی دنیاست که بروکرهای مختلف برای دریافت دستورات معاملاتی مشتریان خود از آن بهره می برند. MetaTrader 4 برای سیستم عامل های ویندوز، اندروید و IOS در دسترس می باشد. این نرم افزار بر روی کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و موبایل قابل استفاده است.

هوشمندانه سرمایه گذاری کنید تا پادشاه قلمرو خویش باشید . . .