بازارهای مالی بین المللی با توجه به سودآوری دلاری و جذابیت و هیجانات خاص خود، همواره به عنوان یکی از گزینه های سرمایه گذاری فوق العاده و عالی به افراد مختلف پیشنهاد می شود اما همین امر در بیشتر اوقات باعث ضررهای هنگفت و جبران ناپذیری برای بسیاری شده که بدون توجه و انجام هیچگونه مطالعه و تحقیقی و به صورت ناآگاهانه اقدام به فعالیت در این حوزه پیچیده و تخصصی می نمایند.
معاملات تجارت جهانی شامل انواع معاملات خرید و فروش فلزات گرانبها (طلا، نقره و ...)، نفت، ارزهای دیجیتال، یورو، دلار، پوند، ین، فرانک و سایر ارزهای معتبر، سهام شرکت های مهم دنیا (اپل، آمازون، فیس بوک و...) و بسیاری از اقلام و موارد دیگر می باشد که با شرایط و ضوابط مشخصی انجام می پذیرد. بدیهی است تنوع و آلترناتیوهای موجود در این بازار و تخصصی بودن آنالیز و تحلیل های معاملات، مستلزم شناخت و آشنایی کامل با تمامی زوایا و ابعاد آن دارد.
لذا گروه شارینت برای رفاه حال علاقه مندان و عزیزانی که تمایل به فعالیت و سرمایه گذاری در این بازار و حوزه های مرتبط دارند، راهکارهای مناسب و مدل های مختلفی ارائه و پیشنهاد می نماید.

انواع مدل های سرمایه گذاری در شارینت

سرمایه گذاری بین المللی مستقیم (خود محور)
خرید اوراق سرمایه گذاری بین المللی (سود ثابت دلاری)
صندوق سرمایه گذاری ارزی خطر پذیر (سود متغیر)
.
.
.

سرمایه گذاری بین المللی مستقیم

سرمایه گذاری مستقیم، کاملا توسط خود افراد یا شرکت ها و سازمان ها مدیریت می شود و شارینت فقط فرآیند و نحوه چگونگی دسترسی و آموزش ها را تسهیل می نماید. پیشنهاد ما برای شروع یک سرمایه گذاری مطمئن و ایمن بین المللی و کسب سود دلاری، طی کردن روند ذیل بصورت دقیق و رعایت موارد عنوان شده می باشد :

 آشنایی کامل با بازارهای بین المللی با مطالعه تمامی قسمت های بخش آموزش
افتتاح حساب دمو
نصب و راه اندازی پلتفرم معاملاتی مناسب سیستم یا تلفن همراه شما
یادگیری و آشنایی با نحوه کارکرد پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4
فعالیت در حساب دمو، تعیین استراتژی مناسب و رسیدن به سودآوری مستمر
افتتاح حساب حقیقی و انجام معاملات واقعی با لزوم رعایت مدیریت سرمایه

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و راهنمایی، با شارینت در ارتباط باشید . . .

خرید اوراق سرمایه گذاری بین المللی

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شارینت در ارتباط باشید . . .

صندوق سرمایه گذاری ارزی خطر پذیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شارینت در ارتباط باشید . . .